Business Camp Univerzity Palackého přiláká do Olomouce špičkové podnikavce a marketéry

Repro: Žurnál UP
středa 28. září 2016, 15:00 - Text: Ondřej Martínek

Čtvrtý ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2016, za nímž stojí Vědeckotechnický park UP, se blíží. Do Olomouce dorazí 5. listopadu, ale už teď je možné se na akci registrovat. Do konce září dokonce za zvýhodněných podmínek.

Letos konference nabídne velká jména. Zájemci se mohou těšit na výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gomba, která byla v roce 2014 magazínem Forbes vyhodnocena jako 35. nejvlivnější žena České republiky. Nebude chybět Dita Přikrylová z úspěšného startupu Czechitas. Dita patří mezi inovátory NewEurope100 a letos ji vybral Forbes mezi třicet nejvlivnějších lidí pod třicet let.

O své zkušenosti se podělí také Tereza Jurečková, spoluzakladatelka sociálního podniku Pragulic, který zaměstnává lidi bez domova jako průvodce městem. „Na konferenci vystoupí spoluzakladatel úspěšného vyhledavače letenek Skypicker Jiří Hlavenka, spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz Igor Třeslín, marketér Hinty.cz Petr Homola nebo provozovatel úspěšného olomouckého podniku The Black Stuff Pub & Whisky Bar Zdeněk Kortiš,“ vypočítává jména hostů Michal Kukučka z Vědeckotechnického parku UP.

Pokud se zajímáte o online marketing, sociální podnikání a příběhy úspěšných startupů a podnikatelů, pak na UP Business Camp 2016 určitě nesmíte chybět. Konferenci organizuje Vědeckotechnický park UP za finanční podpory Komerční banky. Konferenci podporují Europe Direct Olomouc a Managementmania. Mediálním partnerem je Byzmag, Olomouc.cz a Lesensky.cz.

Více o konferenci ZDE.


Komentáře

Žádné komentáře

Pro vkládání komentářů je nutné se přihlásit/zaregistrovat.

Komentáře nevyjadřují stanovisko redakce ani vydavatele. Redakce diskusi nemoderuje, ale vyhrazuje si právo nevhodné komentáře smazat, případně zrušit registraci.